facebookgoogleplusinsta
כתבות

כך בונים זוגיות בריאה ומאושרת בשלוש שעות: הטרנד שמסעיר את הזוגות הישראליים ויחסוך לכם בעתיד שנים של טיפולים זוגיים:

תתכוננו לחיים שלפני ואחרי הכתבה הזו כי אתם הולכים לשנות את חיי הזוגיות שלכם מהקצה אל הקצה, אם אתם לא מוכנים להקריב את חיי הזוגיות לטובת קריירה, ילדים, שגרה או מה שלא יהיה, המידע שנביא כאן, עלול לשנות לכם את החשיבה באופן שישנה לכם את החיים.

 

חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעה במובן החיובי של המונח, מציעים יעד לבילוי זוגי ורומנטי בכל שעה שרק תבחרו, תעריפים מוזלים לפי שעה, החל מ 50 ש"ח בלבד, מבלי לתכנן או להודיע מראש, בלי לארוז בגדים או לגמוע מרחקים, בכל מקום על המפה בו תניחו את האצבע, מחכה לכם צימר יוקרתי ורומנטי, כאלה שאתם פוגשים באתרים השונים וחולמים להגיע אליהם אי פעם באיזה סוף שבוע או פעם בשנה ביום הנישואין, עכשיו ברי השגה, במחירים שכל אחד מאתנו יוכל לעמוד בהם ובשעות הפנויות שלכם.

 

 

צימרים וחדרים לפי שעה –יקירתי, זה ממש לא מה שאת חושבת!

מדובר באירוח גמיש במחיר שתוכלו לשלוט בו, היעד המושלם לבילוי רומנטי וספונטני, מתחת לאף שלכם, במחיר  של ארוחת ערב במסעדה שכונתית, שיחסוך לכם בעתיד, שנים של טיפול זוגי. לא מדובר כאן  בחדרים דיסקרטיים מעופשים ונידחים ולא על בוגדות ובוגדים, אלא על הטרנד שכבש את ליבם הרומנטי של הזוגות הישראליים, הנורמטיביים, הנשואים, הדתיים, החיילים שמערכת היחסים שלהם חשובה להם לא פחות מהקריירה והטרנד הזה, בדרך לכבוש גם אתכם!

 

חדרים לפי שעה – OPEN YOUR MIND

הרעיון שעומד מאחורי הקונספט של חדרים וצימרים לפי שעה הוא לאפשר לזוגות מכל הארץ, ליהנות מצימר יוקרתי איכותי, במרחק פסיעה מהבית ובמחיר משתלם, ידוע לכל שמרבית הצימרים ובתי המלונות לא מאפשרים כניסה בכל שעה והמחיר שתשלמו עבור כמה שעות הוא גבוהה למדיי ולא משתלם, לא תוכלו להגיע בשעות הבוקר המוקדמות ולא בשעות הערב המאוחרות, מדובר בתנאי אירוח מגבילים ונוקשים. לעומת זאת, צימרים וחדרי אירוח לפי שעה מציעים אירוח גמיש, על כל המשתמע מכך, קבלת חדר בכל שעה ביום או בלילה ותשלום אך ורק עבור זמן השהות בצימר ולא מעבר לכך. תוכלו לבלות בצימר כחלק מבילוי רומנטי שגרתי, שמהווה הרבה מעבר לסתם "יציאה" מהבית. אם רק תפתחו את הראש ותצאו מהקופסא, תבינו מה גורם לאלפי זוגות לאמץ את הרעיון. אם עד עכשיו הבילוי הרומנטי שלכם הסתכם בארוחת ערב, סרט או בית קפה, מהיום, צימר לפי שעה הוא בהחלט תחליף ראוי וכדאי יותר.

 

אין מחיר לחופש... או שאולי בעצם כן?!

שימוש נוסף לחדרי האירוח על בסיס שעות הוא לצורך פגישות עסקים או מנוחה קלה באמצע נסיעה ארוכה, ציון אירוע מיוחד ורומנטי שתרצו לחגוג אותו בשניים כמו יום נישואין יו הולדת וכד', אחד היתרונות של צימרים לפי שעה הוא כמובן המחיר, שעת אירוח בצימר כזה תעלה לכם בין 50-100 ₪ ואילו  חבית אירוח בת 3 שעות תעלה לכם בין 150-300 ₪ בלבד כשהמחיר המקסימלי מתייחס לסוויטות יוקרה ברמה אליטיסטית. לילה בצימרים לפי שעה לא יעלה לכם יותר מ 350 ₪ הן באמצע שבוע והן בסופי שבוע, מה שאומר שגם לינה בצימר בסוף שבוע רק ללילה אחד במחיר אפסי, הוא משהו שבוודאי תוכלו להשיג כאן.

 

חברת ALLOVE  פרסום בע"מ, הינה חברת אינטרנט המשווקת את הפורטל הגדול בארץ למציאת צימרים וחדרים לפי שעה ולאחרונה גם השקיה אפליקציה מעניינת במיוחד, באמצעותה תוכלו למצוא צימר לפי שעה באזורכם, ע"י הצגת ק"מ ממיקומכם הנוכחי, תמונות, חוות דעת וכמובן מחירים.

 

אתר ZIMMERLAND מזמין אתכם להתרשם מכמות הצימרים האיכותית שהוא מציע ולבחור לכם צימר לפי שעה לערב רומנטי שיהווה עבורכם מעין בילוי קבוע של לפחות פעם בחודש, בילוי ספונטני, רומנטי במחיר אטרקטיבי זה כל מה שהזוגיות שלכם צריכה ממש עכשיו ולתמיד!

מאת : מורן ממן